Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Говорят си двама приятели, които не са се виждали доста години. - ...а семейният живот как е? Всичко е наред? - Да, всичко е наред! - Жена, деца... - Ти пък? Казвам, че всичко е наред - нито съм женен, нито деца..
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Черен хумор
ВЪПРОС: Кое е най-голямото разстояние, което може да измине евреин извън концлагера? ОТГОВОР: Височината на комина, умножена по скоростта на вятъра.
Черен хумор
03.10.2017
1,898 прегледа
Следващ →
Още вицове
Имаше един филм "Народът срещу Лари Флинт". Разказваше се за основателя на порно империята Hustler. Един от най-известните им стриптийз барове е в Париж близо до Триумфалната арка. Входът е 25 евро (т.е. 50 лв.) и в него влиза едно питие по избор. Момичетата са супер. Такса правоучастие на Кардиологичния конгрес в София е 80 лева (т.е. 40 евро). Какви ли момичета смятат да ни покажат?
Две мутри, Драго и Владо, си седяли в едно елитно заведение. Драго попитал Владо: - Абе браточка, Дядо Коледа има ли си жена?! Владо му казал: - Драго остави ме да си пия уийскито и не ме занимавай с глупости! Тогава Драго му казал: - Добре бе браточка каква му е Мери Крисмъс на Дядо Коледа?!
Чужденци учат български език: - Това е маса? - Да, това е маса. - Това е стол? - Да, това е стол. - Това е какво? - Да, това е какво.
Гладен вълк броди из полето. По едно време вижда кон. - Ще те изям! - Не може - отговаря конят. - Защо пък да не може? - пита вълкът. - Защото съм кооперативен! - Че на мен какво ми пука? - Ами, ако изядеш кон на частник, той е сам. Ще те потърси малко да те убие и ще му писне. А в ТКЗС-то има 300 кооператори. Веднага ще те намерят! - Имаш право - казва му вълкът.- А как ще докажеш, че си кооперативен? - Ами на копитото имам печат, можеш да го видиш! Минал вълкът отзад, навел се, за да види, а конят му теглил такъв къч, че се свестил чак след два часа. Конят, естествено, го няма, а главата му ще се пръсне. "И за чий се заврях да гледам - мисли си вълкът - като и без това съм неграмотен?"
- Мамо, имам страхотен татко! Гледа анимация с мен, заедно ядем и играем. И топката на двора гони, и в пясъчника с нас копае. Винаги е весел, винаги засмян. Защо и другите деца нямат такива татковци? - Защото другите татковци си слагат каските като ходят на работа, а твоят забрави.