Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Ще бъдеш наказан! За това, че си набил сестра си? - Тате, ти сам казваше, че победителите не ги съдят.
Разни 1,295 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж оставил колата си на паркинга пред блока - на предното стъкло сложил бележка: "Резервоарът е празен, касетофонът го няма, двигателят го откраднаха!" На сутринта човекът намерил друга бележка: "Тогава за какво са ти гуми?" Младеж влиза в църквата да се изповяда: - Грешен съм, отче. - С коя сгреши, сине мой? - Не мога да и кажа името. - С жената на кмета или с жената на градския съдия? - Не, не с тях. - А може би с жената на пощальона? И с нея нашите мъже правят грешки. - Не, и с нея не съм. - Щом не казваш имена, няма да мога да ти опростя греховете. Младежът излязъл от църквата и приятелите му веднага го наобиколили: - Какво стана? - Не ми опрости греховете, но научих няколко адреса на лесни мацки. Шерлок Холмс и Др. Уотсън отишли на излет в планината. След хубава вечеря и бутилка вино, те легнали да пренощуват. След известно време Холмс, събудил Др. Уотсън и го попитал: - Уотсън, погледнете към небето и кажете какво виждате. - Милиони и милиони звезди - отговорил Уотсън. - И какво Ви говори това? - Астрономически ми говори, че има милиони галактики и вероятно милиарди планети. Астрологически виждам, че Сатурн се намира в съзвездието Лъв, хронологично изчислявам, че сега е 3 след полунощ, теологично разбирам колко могъщ е Господ и колко незначетелни ние. Метеорологично ми се струва, че утре ще е прекрасен ден. А на Вас какво говори всичко това? Холмс замълчал за момент и казал: - Ех Уотсън, малоумник такъв, всичко това ми казва, че някое копеленце ни е задигнало палатката. Един човек се прибрал от работа много уморен и решил да се изкъпе. Влиза той в банята и какво да види, ваната пълна с майонеза. Той бил и много гладен - седнал във ваната и започнал да яде. Както си ядял и си мажел кожата за да му се изправят бръчките от майонезата се показала главата на брат му: - Брат ми какво правиш тука, и ти ли ядеш? - Не бе, стискам си пъпките. Някакъв се връща след няколко дни риболов и приятелите му го питат: - Как е, хвана ли нещо? - Нищо, тоя път не бяхме взели жени.