Велосипедист - това е истинско бедствие за икономиката. Той не купува автомобил и не взима за него кредит. Не купува бензин. Не ползва автосервизи и автомивки. Не си прави "гражданска отговорност", каско. Не ползва платени паркинги или синя зона. Не страда от затлъстяване. А и здрав, да му се невиди! Здравите хора не са нужни на икономиката. Той не купува лекарства. Не ходи и по доктори. Просто не увеличават БВП на страната.
Двама си говорят относно ЗЕС (Закона за електронните съобщения):
- Добре де, щом ще следят мейлите - кой с кой си пише, тогава излиза, че за да не ти нарушат правата, трябва да си пишем хартиени писма, тях нали не ги следят?
- А кой ти каза, че не го правят :)?!