Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама си говорят относно ЗЕС (Закона за електронните съобщения): - Добре де, щом ще следят мейлите - кой с кой си пише, тогава излиза, че за да не ти нарушат правата, трябва да си пишем хартиени писма, тях нали не ги следят? - А кой ти каза, че не го правят :)?!
Политически 3,356 прегледа
Следващ →

Още вицове

Седят си Баба и Дядо на Автобусна спирка. Дядото решил да заговори бабата: - Бабче ти на колко си години? - На 72. - Ммм, хващаш окото още! Бабата се наперила и казала: - А ти на колко си години? - Ами на 80! - Еее... Има още хляб в тебе! - Хмм, ами то хляб има, ама саламът свърши! П.Л. ТраверсЗа мен няма отговори, а само въпроси и се радвам, че се появяват нови и нови въпроси. Аз не търся отговорите, тъй като смятам, че такива не съществуват. Щастлив съм да задавам въпроси. - Твоята кола пали ли при минус двадесет? - Не знам. При минус двадесет не се отваря. - Дебело, небръснато и скача - що е то? - Борец на дискотека. Борче си купило нов джип. След една седмица го връща в магазина, защото джипа имал проблеми със скоростната кутия. Дали му хората нов джип. След една седмица пак го връща със същия дефект. На третия джип решили да проверят, какво става и го помолили да обясни как кара джипа. - Ми кво, кефим му се! Изкарвам го на магистралата и раз - първа скорост - газ, газ - шат втора скорост, пак газ, газ, трета, четвърта и накрая като включа на R за ракетна и скоростната кутия се скапва