Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Двама си говорят относно ЗЕС (Закона за електронните съобщения): - Добре де, щом ще следят мейлите - кой с кой си пише, тогава излиза, че за да не ти нарушат правата, трябва да си пишем хартиени писма, тях нали не ги следят? - А кой ти каза, че не го правят :)?!
Политически 3,355 прегледа
Следващ →

Още вицове

Учителката пита: - Кой знае защо щъркелите отлитат през зимата в Африка? Марийка: - За да имат и негрите деца... В ресторанта: - Келнер, имаш ли пилешки крилца? - Да, господине. - Я тогава хвръкни и ми донеси една бира! Тъща и зет обядват. По едно време тъщата се задавя с кост и изхриптява на зета: — Потупай ме! Той я потупва по рамото: — Браво, мамо! Двама вървят по улицата . Единият лази на четири крака, а другият се придържа към една ограда. По едно време този, който се държи за оградата пита другия: - Ти мене уважаваш ли ме? - Гордея се с теб! - развълнувано отговаря пълзящият. Чукчи си търси работа в големия град. Дават му пътната маркировка, да боядисва осевите линии. Първият ден всички са доволни от работата му-- маркира 3000метра! На втория обаче само 800метра и всички колеги го мислят за преуморен. На третия ден боядисал едва 10 метра и го викат при шефа: Какво става, защо не успяваш с работата??? Чукчи отговаря: Много далеч ми остана кофата бре, шефе!