Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Даже е страшно да се представи, колко много полезни неща може да се свършат, ако не беше интернет.
Програмисти 3,033 прегледа
Следващ →

Още вицове

Започнала една блондинка работа като барманка. Идва клиент и казва: - Един " Бурен оргазъм" моля! Блондинката се възмущава: - Ама какво си мислите Вие? Това е прилично заведение! - Има го в менюто! Вижте! - казал клиентът. - М-да...Наистина има го в менюто. Ами тогава да вървим... Задаването на тъпи въпроси е по-лесно от поправянето на тъпи грешки. Иванчо отива на училище с подута буза.Учителаката го пита: -Иванчо това от какво ти е? -От оса-отговаря Иванчо -Ожили ли те? -Не.Тате я уби с лопатата. Секунди преди тръгването на влака в едно купе до прозореца стои мъж и гледа навън.Изведнъж гледа на перона да тича някакъв и вика: Петров !Петров !Кой е Петров ? Мъжът във влака става,отваря прозореца,подава си главата навън и казва: - Какво има ? - аз съм Петров. - Мъжът от перона се приближава,забива му две яки крушета и си тръгва.Удареният сяда на мястото си и доволно заявява: - Ама как го метнах.Аз не съм Петров. Новата по-ниска цена на парното ще е валидна само за периода май-септември.