Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Габровец купува колбаси. Подават му и кутийка горчица. - Но аз не искам горчица - възразил той. - Тя е безплатно към салама. - Дайте ми тогава само горчицата.
Габровски 6,730 прегледа
Следващ →

Още вицове

Върви си по улицата един студент и си подритва една баничка. По едно време до него дошло едно цигане и казало: - Бате, батееее! Недей я рита, бе! Дай да я изям. Студента му казал да се разкара и продължил да си подритва баничката, а цигането пак: - Бате, батеее! Недей, бе . . . Гладен съм. Дай да я изям, бе моля те! Тогава студента се навел и му прошепнал на ухото: - Изчакай да я заритам до ъгъла и там ще си я разделим. Излезе нова компютърна игра за пенсионери: Контарстрайк в поликлиниката! Тези на опашката срещу тези, които искат само да попитат! Катаджия спира шофьор и го кара да духне за алкохолна проба. - Машинката показва, че сте употребили алкохол, господине! - Апарата Ви не е верен. Ето Ви 100 лева - да си го поправите. Ведньж седемте козлета останали сами.Вьлкьт разбрал и решил да ги изяде. вьлкьт: Мили, мамини козленца отворете . козлето: Нашата майка няма такьв дебел глас. Вьлкьт идвал 3 пьти.На третият пьт обаче... ВЬЛКЬТ: Мили,мамини козленца аз сьм вашата майка ,отворете. КОЗЛЕТО: ААА, яж ми пишката имаме си шпионка. - Жена ми ме напусна! - Защо? - Защото много пуша. - Ще взема и аз да пропуша...