Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Борчага кара с превишена скорост и ченге го спира: - Талона, моля - казало ченгето. - Ела, да ти го дам на прозореца - отвърнал борчагата. Ченгето си подало главата и борчагата я защипал с прозореца. После излязал от колата, смъкнал му гащите, оправил го набързо и накрая потеглил. Едно дете гледало отстрани и полицаят го питал: - Ей, дете, видя ли му номера? - Аз такъв номер и в цирка не съм виждал! - отвърнало детето.
Борци 3,468 прегледа
Следващ →

Още вицове

Някога в едно село пристигнал чужденец.Той попитал хората там какво може да го впечатли в това малко китно селце.Отговорили му: Еееееее там на край селото, в една схлупена къщурка има един, който с патката си троши орехи.Почудил се нашия човек, отишъл и видял един, който като хване пищова си и троши орехчетата и останал изумен. След 30-40 години нашия човек отново минавал през същото село и попитал за трошача на орехи-"там е, там е, но вече е стар"-отговорили му.Влязъл той в къщата и какво да види- оня трошел с патката си кокосови орехи "Абе, Чиче,какви ги вършиш бе"-попитал го... "Старост-нерадост, Синко - не виждам ги вече" - Ученици, защо се карате? - пита учителят. - Намерихме 50 евро и решихме да ги дадем на този, който излъже по-добре. - Как не ви е срам! На вашите години аз не съм и подозирал, че може да се лъже! Дали петдесетте евро на учителя. Прекаленото е също като недостатъчното. (Всяко нещо с мярка.) Японска пословица Младо семейство с проблем - мъжът много бързо свършва, не върши работа на стопанката, нея я хяпят гащите много, иска си душата мила,накрая му рекла: -Оправяй се до месец, иначе - развод! Ходил нашия по баячки, екстрасенси, виагри и т.н. Накрая отишъл при най-скъпия сексолог. Прегледал го специалистът и му рекъл: -Здрав, прав си, всичко е на психическа основа, ще те хипнотизирам и си о.к. Започнала хипнозата, приспал го той и му внушава: -Отиваш на ресторант, сядаш на масата, чакаш келнера. Идва, носи менюто. Аперитив със салата. После основно ядене с вино, после десерт, накрая кафенцето и се празниш! Събудил го и го изпратил да върши работа. Пристига нашия и скача върху жената. -Сега ще те скъсам. Тя радостна хайвана, запретнала бели баджаци и нашия почнал да прави срамни движения напред назад и говори на ушенцето на жената: -Ето влизам в ресторанта, идва сервитьора с менюто и ееето и кафенцето идва! Когато бях на 16 години си мечтаех да си имам гадже с големи цици. На 18 най-после си намерих. Но нямаше никакви чувства. Затова реших да си търся сантиментално и много чувствително момиче. На 21 си намерих. Тя беше толкова чувствителна, че се разплакваше от най-малкото нещо. По цял ден плачеше за какво ли не, а от време навреме заплашваше, че ще се самоубие. Затова реших, че ми трябва темпераментно, динамично момиче. На 26 си намерих. Тя кипеше от енергия, започваше едновременно десет неща и без да завърши нито едно на другия ден започваше нови десет. Отначало беше много интересно, но после започнах да се чувствам като идиот около нея. Много енергия, но без посока. Реших да си търся умно и практично момиче. На 31 я намерих и се ожених за нея. Тя беше много умна и здраво стъпила и с двата си крака на земята. Беше толкова практична, че се разведе с мене и ми взе всичко което имах. Сега съм стар и мъдър. И си търся момиче с големи цици.