Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Две баби се оплакват една на друга: - Вчера отварям гардероба и с ужас виждам, че молци изяждат хубавото ми палто. Другата - Твоето нищо не е, вчера отварям гардероба и гледам как сина ми допушва последното парче от конопеното ми палто
Разни 1,822 прегледа
Следващ →

Още вицове

Един зевзек се майтапи: - Гледаш ли нашите на европейското по футбол? Друг му отговаря: - Гледам ги, по Канал 1 на БНТ. Английски свещеник се разхожда из някакъв парк. Паркът е прекрасен. Хубави цветя, грижливо подрязана трева, чисти пътечки... На една цветна градинка се труди някакъв градинар. Свещеникът решава да му напомни за величието на Бога: - Виждам, че имате прекрасна градина, сър. Какви прекрасни творения създава Господ, когато му помага човекът! - Ха! Що не бяхте тук миналата година, да видите на какво приличаше този парк, когато Господ се грижеше сам за него. Две змии си говорят: - А бе, отровни ли сме? - Не знам! Защо питаш? - Туко що си прехапах езика... Оказва се, че порнофилмите са значително по-интересни да се гледат отзад напред. Само така не знаеш, как ще свърши всичко. Двама араби тръгнали със самолет от Вашингтон към Ню Йорк. Единият седял до прозореца, а другият до него. Преди самото излитане влязъл нисък дебел израелтянин и седнал до арабите. Свалил си обувките и си размърдал пръстите на краката. Когато арабинът на прозореца казал "Искам кока-кола" изряелтянинът отговорил " няма проблеми, ще ви донеса" и тръгнал. Докато го нямало арабинът плюл в обувката му. Когато израелтянинът се върнал вторият арабин му казал "Аз също искам кола". Израелтянинът отново отишъл за кола и докато го нямало, вторият арабин плюл в другата обувка на израелтянина. След това израелтянина се върнал с колата и тримата спокойно се насладили на кротък полет до Ню Йорк. Когато самолета казал, израелтянина си обул обувките и веднага разбрал каква е работата. "Колко ще продължава това" - казал той - "тази вражда... тази ненавист... колко дълго ще си плюем в обувките и ще пикаем в колата?"