Иванчо закъснява за час. Влиза в класната стая и без да каже дума си сяда на чина. Учителката:
- Иванчо, излез и влез както трябва!
Иванчо, тръгва към вратата и мърмори:
- Аз к`во, да не съм Windows...
- Какво е ДНК?
- ЪЪЪЪ..... не знам.
- Какво е нимфоман?
- ЪЪЪЪ..... не знам.
- Какво е...
- Абе престани да ми задаваш въпроси аз да не съм Google.com?!