Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Най-големия проблем по софийските улици - дефицитът на взаимно уважение.
Бисери 3,037 прегледа
Следващ →

Още вицове

Великден, върви другаря Сталин към кабинета си, пуши лула. Насреща му бюрократ-подмазвач: - Другарю Сталин, Христос воскресе! - Благодаря, вече ми докладваха. Международен симпозиум на фармацевтите. Обсъждат се хапчета за полова потентност. Става англичанинът и казва: - Ние, господа, създадохме хапче, дето като го изпиеш - след час ти става 8 cm. Въпрос от залата: - Ама на дължина, дебелина, обиколка ли...? Англичанинът гордо отговаря: - О-о-о, господа, ние проблеми с дължината нямаме - на диаметър... Ръкопляскания в залата... Става французинът и казва: - Ние, господа, създадохме хапче, дето като го изпиеш - след час ти става 25 cm. Въпрос от залата: - Ама на дължина, дебелина, обиколка ли...? Французинът гордо отговаря: - О-о-о, господа, ние проблеми с дебелината нямаме - на дължина... Ръкопляскания в залата... Става българинът и казва: - А ние, господа, създадохме хапче, дето като го изпиеш - след час ти става като пъпеш. Въпрос от залата: - Ама как, на дължина, дебелина, обиколка ли...? Българинът гордо отговаря: - О-о-о, господа, ние проблеми с дължината и ширината нямаме - на вкус... Жена влиза при лекар. -Докторе, когато мисля винаги се изчервявам. -Ами тогава мислете за друго. Двама полицаи се зачели в едно табло пред кожно-венерологическият диспансер. Там съобщавали рисковите групи за заболяване от сифилис. На първо място - ТИР - шофьори. На второ място - артисти. На трето място - полицаи и т.н. Единият полицай попитал: - Какво е това сифилис? Другият отговорил: - Ей заради такива тъпаци като тебе, сме на трето място. Две бабета се срещат на улицата и се хвалят. - Гинкеее, моя внук ще става биолог. Все мъкне някакви треви, сади ги в саксии, пуши ги, страшна работа ти казвам.... Другата не остава по-назад: - Моят пък ще става лекар. Стаята му пълна със спринцовки. И сам се е научил. Знаеш ли как си бие инжекции, а??