Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Докторе, вижте болния... - Какво, да не би да не съм виждал болни?!
Лекари 3,942 прегледа
Следващ →

Още вицове

Журналист взима интервю от директора на лудницата: - Как разбирате дали пациентът е здрав, за да го изпишете? - Имаме стандартен тест - отговаря директорът. - Пълним една вана с вода и слагаме чаена лъжичка и черпак до нея. А след това караме пациента да излее водата от ваната. Журналистът се усмихва и казва: - И нормалният човек взима черпака, нали? - Не - отговаря директорът. - Нормалният човек изважда тапата. Политиците и памперсите си приличат по това, че трябва да се сменят редовно. И то по една и съща причина! Едно негърче се боядисало бяло. Върнало се в къщи. Като го видяла майка му, веднага скочила: - Ти на бял ли ще ми се правиш? - дръпнала му един здрав пердах. След малко баща му: - Ти на бял ли ми се правиш? - спукал го от бой. Излезнало на улицата, там неговата банда, без да го пита и тя го спукала от бой. Седнало негърчето на една пейка и си казало: - Ей, от 15 мин. съм бял и вече мразя негрите! Блондинка с Голф закъсала на пътя. Спира шофьор на Бентли и пита: — Какво става, да ви бутна ли отзад? — Амиии, може, но нека първо да видим какво и е на колата. Цялото ЦК на ГЕРБ се чудили как да бъде наречен сладкишът който ще сервират на Премиера по случай денят на пожарникаря,някои предложили да бъде наречен Подпален Бойко,други - Изгорял Борисов,накрая всички си стиснали ръцете на - Препечен Тиквеник!