Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
ДВЕ БЕБЕТА ИГРАЯТ НА КАРТИ В КОРЕМА НА МАЙКА СИ ЕДНОТО САМО БИЕ А ДРУГОТО ГУБИ ТОГАВА ЕДНОТО ГО ПИТА ЩО САМО ГУБИШ БЕ АМИ КАК НЯМА ДА ГУБЯ КАТО ЕДИН ЧИЧКО ВЛИЗА ИЗЛИЗА ВЛИЗА ИЗЛИЗА И МИ ГЛЕДА КАРТИТЕ
Черен хумор 1,985 прегледа
Следващ →

Още вицове

В една лудница всички луди хора се закачили по тавана и стоят там. Лекарят идва и казва: -Хей какво правите всички горе? Всички отговорили в един глас: -Ние сме листа! -Ами есен е трябва да сте на земята вече! Всички изпопадали само по краищата останали по 2-ма, 3-ма и лекарят попитал: -Защо вие не паднахте! -Ааааа, ами ние сме иглолистни! Катажиите взеха да стават много нагли мапоследък. Днес един ме спря с думите: - А защо сте без кола? Симеон Дянков вече ходи на работа с колелото, докарано от Вашингтон. С голям зор шофьорът му е успял да го вкара в багажника на BMW-то. - Добър ден, казаха ми, че играете хубава пиеска. Искам два билета за утре. - За "Ромео и Жулиета" ли? - Не бе, за мене и гаджето.... Иванчо и Марийка ще играят на криеница. Иванчо се проявил като кавалер и каэал: - Аэ ще мижам първи и ако те намерия ще те чукам. Марийка отговорила: - Добре и ако не ме намериш да энаеш че съм зад гардероба!