Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
На вечеря във висшето общество на поручик Ржевски се паднало да разказва за птиците. - Е какво, може и за птиците. Ето например, хипопотамът има ей такъв задник и представете си - нито едно перо!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Семейни
Скарали се мъж и жена. Когато мъжът се върнал от работа намерил бележка на масата: "Обедът ти е в Готварската книга на стр. 215, а вечерята - на 317".
Семейни
03.10.2017
3,041 прегледа
Следващ →
Още вицове
Въпреки многократните вотове на недоверие, Борисов заплаши да подаде оставка.
Иванчо и Марийка били на един чин и по време на часа Марийка почнала да вика: -Госпожо, госпожо Иванчо има в джоба си жаба! -Иванчо, я ела тук! - извикала учителката. Я да видя къде е тая жаба. Иванчо и показал джоба си и учителката бръкнала и в момента в който бръкнала извадила ръката си и извикала: -Уййй ! Иванчо казал: - Уй я, уй! Жабата е в другия джоб!
Хванал един предприемач златната рибка. Тя му казва: - Пусни ме, ще ти изпълня какво си пожелаеш! Предприемача: - Искам никога да нямам проблеми, да съм както никога досега, да съм спокоен, всички да говорят за мен само хубави неща...и най-важното - да не се притеснявам за моето състояние! Рибката: - Добре...погребението е след три дни!
- Разведох се, а детето го дадоха съвсем несправедливо на жена ми... - Защо пък да е несправедливо? - Ами, несправедливо е! Пускаш стотинки в автомата за кафе, а той ти пуска чаша кафе... - Е и? - Какво "и"? На кого е чашата - моя или на автомата?!?
Трима габровци от една лъжица сърбали и като минал крадец,никой не можал да извика-на всички очите били в лъжицата.