Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Пристига един полицай на работа гол. Питат го: - Какво става, Васко, защо идваш гол!? - Ами… вчера отидох на нощен клуб… - Е и? - Ами, танцуваме, натискаме се, всичко е нормално… - И? - И изведнъж диджеят спира музиката и казва: «Сега ще изгасим светлината за 30 сек. И мъжете да се съблекат!» - !!!??? - Включват светлината след 30 сек. – всички мъже сме голи! Чудничко! - А после? - Диджеят пак се обажда: «Сега ще изгасим светлината за 30 сек. И всички дами да се съблекат!» - !!! - Включват светлината и всички дами са голи!!! - Невероятно!!! А след това? - После диджеят каза: «Сега ще изгасим светлината за 30 мин. И мъжете да започват работа!» - И ти… - И АЗ ДОЙДОХ НА РАБОТА!!!
Професионални 3,396 прегледа
Следващ →

Още вицове

Ватиканските ученици в междучасието тичат да пушат в Рим. - Защо бирата е по-добра от жените? 1. Бирата никога не я боли глава. 2. Можеш да обърнеш няколко бири за една нощ. 3. Винаги си сигурен, че си първият, който отваря бирата. 4. Бирата не иска да й купуват цветя. 5. Няколко бири на една маса не си говорят глупости. 6. Можеш да споделиш бирата с приятели. 7. Бирата е по-евтина. 8. Бирите нямат майки. 9. Празните бирени бутилки могат да се върнат. 10. Студената бира също е хубава. 11. Бирата винаги те чака търпеливо и не прави забележки. Исак го заболял зъб. Зъболекарят казва: - С упойка е двойно по-скъпо. Исак дава да му направят упойка...и изчезва. Вечерта зъболекарят разказва: - Странна случка! При мен дойде днес някакъв Исак, помоли ме за упойка, а после избяга. Друг зъболекар казва: - Колега, това вашето е нищо!При мен днес дойде един евреин и помоли да му извадя зъба без упойка! Какво е пернишко Блъди Мери? - Да пиеш водка с разбит нос в пернишка дискотека докато кръвта ти капе в чашата. Аврам помолил Сара да му се отдаде. - Добре, но както винаги! - казала Сара. - Как, десет пъти за нощ?! - Не по-малко. - Но, Сара, знаеш, че вече не съм в първа младост. - Тогава няма за какво да говорим… - Е, добре де. Съгласен съм. Само че след всеки път ще си взимам по един душ. - Това си е твой проблем. Настъпила нощта. След първия път Аврам отишъл в банята. Върнал се. Втори път. Отишъл в банята. Върнал се. Трети път. Излязъл. Върнал се. Четвърти… Шести… Дванадесети път… Започнало да се съмва. След седемнадесетия път Сара се обърнала към партньора си и на утринната светлина видяла в леглото си Ицхак. - Ти какво правиш тука бе! - възмутила се Сара. - Тук трябваше да бъде Аврам! - Аврам? - усмихнал се Ицхак. - Твоя Аврам от единадесет вечерта продава входни билети по четири кинта…