Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Решил един човек да върти частен бизнес. Купил си крава и започнал да я дои. Днес напълни бакърче с мляко, утре гюмче - потръгнал му бизнесът. Зарадвал се той, но точно след седмица кравата му умряла. - Ха, сега де - разплакал се човекът - Все на мен ли ще се случват тези поразии? Минал край него мъдър старец. Спрял се и го попитал: - Болна ли ти беше кравата? - Не, здрава-здравеничка. Ей така, както си стоеше, се килна и падна. Замислил се старецът и пак го попитал: - Да не би нещо от храната да е? С какво си я хранил? - А-а-а. Не е от храната. - рекъл човекът. - Сигурен ли си? - Сигурен съм, нали нищо не съм и давал.
Животни 3,117 прегледа
Следващ →

Още вицове

Бойко Борисов: - Казах ви вече, че резултатите от проверката на имотите на Цветанов ще са готови следващата седмица, а вие все ме питате тази седмица. Пускат Големия Маргин. Сега малкия седи сам в килията си и пита: "Абе, къде е батко?" Първобитните хора тръгват на лов. Гледат - стадо мамути. Всички се уплашили, само един казал: - Какво се чудите, скачаме с викове към тях, те се разбягват, отделяме един от стадото и го убиваме. Така се появили командирите. Скачат, викат, отделят един мамут от стадото, но той се скрива в гората. Стоят и се чудят. Един казва: - Какво стоите? Дайте да оградим гората, ще стесняваме все повече кръга и ще го намерим. Така се появили началник-щабовете. Намират те мамута, обграждат го, но той беснее - всички ги е страх да се приближат. Само един замахва силно, хвърля копието, улучва звяра в окото и го убива. Така се появили снайперистите. Щастливи, първобитните ловци нарамват мамута и го носят в пещерата. Нарязват го и, уморени от лова, лягат да спят. Стават сутринта и какво да видят - месото липсва… Така се появили старшините. Чалготеките са съвременните ТКЗСта... Едно ченге - катаджия - вижда странна гледка: едно полско Фиатче приближава към него, ама цялото се тресе и подскача. Спира го и пита шофьора : - Абе колега… К"во става? Що ти подскача така колата? - (Хлъц) (Хлъц) Ми не знам… (Хлъц) (Хлъц).