Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
ГДБОП - Главна Дирекция за Борба с Опозицията и Пиратските сайтове
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Излиза медицинската сестра в чакалнята пред родилното с три бебета в ръце и казва на таткото: - Не се плашите, че са толкова много? - Не... - Тогава дръжте ги, а аз ще донеса и останалите!
Разни
03.10.2017
1,533 прегледа
Следващ →
Още вицове
Новината на деня - Алексей Петров всъщност не бил агент, а милионер под прикритието на ДАНС.
Реклама: Моя живот - пълна скука! Но всичко се променя, когато минат първите 100 грама!
Рецепти за следните напитки: "луд руснак" - шампанско + водка. "луд мексиканец" - шампанско + текила. "луд французин" - шампанско + коняк. "луд немец" - шампанско + шнапс. "луд грък" - шампанско + узо. "луд англичанин" - шампанско + джин. "луд японец" - шампанско + саке. "луд шотландец" - шампанско + уиски. "луд кубинец" - шампанско + ром. "луд българин" - шампанско + ракия.
Редник отива при генерала. - Господин генерал, вижте ме. Шапката ми е широка, бичът къс - ПРИЛИЧАМ НА ПЛАШИЛО!!! - Редник, мирно, войникът трябва да внушава страх.
Някаква журналистка отишла да интервюира двама овчари, живеещи сами високо в планината. - И как издържате толкова време без жени? - Ами… земаш една дъска, пробиваш една дупка, слагаш малко вълна и ето ти женско… След няколко месеца журналистката отива пак, но единият овчар го няма. - Къде е приятелят ти? - Ами утепа"х го! - Защо бе човек!? - Ами праща ме за вода един ден… пък аз забравих кофата и се връщам… И кво да гледам - оня ми ти награбил мойта дъска и я оправя…