Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Сериозните момичета, са като сериозните сайтове. За получаването на допълнителни функции е нужна регистрация.
Програмисти 3,331 прегледа
Следващ →

Още вицове

Съобщение на ТАСС след инцидента в Чернобил: "Чернобилската АЕЦ изпълни плана за петилетката за 2 милисекунди". Мъж и жена години наред заделяли пари, за да си купят цветен телевизор. Събрали парите за телевизора, но в момента нямало в магазина, понеже имало криза за цветни телевизори и решили да изчакат. Един ден жената запъхтяна от работа се прибрала и казала на мъжа си радостно хубавата новина, че в магазина са изкарали цветни телевизори и да ходят да купят докато не са се свършили. Мъжът се обърнал към нея и казал с плах и унил глас: -Жена, аз всеки ден взимах по малко от парите, които бяхме заделили за цветния телевизор и ги изхарчих всичките за пиене! Жена му седнала на стола с наведена глава, свалила си бикините, разкрачила се и казала: -Ето ти телевизор и то един път месечно цветен! Във влака – французин, англичанин, циганин и българин. Французинът си отваря куфара, пълен с най-различни видове кашкавал, реже две парченца и изхвърля всичко останало през прозореца. Циганинът го пита: — Какво правиш, бе? Защо изхвърляш всичката тая храна? А французина отговаря: — В моята страна имаме кашкавал в излишъци. Англичанинът си взима раницата, пълна с пакетчета чай, приготвя си един и изхвърля цялата раница през прозореца. Циганинът, изненадан пак, го пита: — Ама защо изхвърли чая, бе?… — В моята страна има чай колкото искаш. Българинът се пресяга, вади от торбата питка, една буца сирене, 5 кебапчета и бутилка вино. Изпива и изяжда всичко до последната троха. Циганина: — Какво става, в твоята страна май нищо не е в излишък, а? Българинът хванал черньото и го метнал през прозореца… Между пияници: — Пешо, ти като отваряш вратата на кенефа, лампата светва ли? — Не, паля я с ключа. — Значи пак съм ти пикал в хладилника… Селянин карал каруцата си по пътя. Срещнал го съсед и го попитал: - Какво караш? - Овес - прошепнал той тихичко на ухото на съседа си. - Ама защо така тихичко говориш? - Да не чуе конят...