Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Докторе, докторе, по време на изпити за шофьорска книжка ставам страшно нервен и ме е страх. - Не се безпокойте, ще издържите. - Но аз съм инструктор!
Лекари 3,467 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж отива на тренировки по скок с парашут.Отварят вратата на самолета и инструкторът му вика: - Скачай! - Не мога! Леля ми е сънувала лош сън, че няма да ми се отвори парашута! - Абе, недей мисли за глупости, голям мъж си, скачай ти казвам! - Не мога, бе, човек, нали ти казвам. Страх ме е! Леля ми е сънувала, че не ми се отваря парашут, ще се претрепа долу! - Добре, дай да си разменим парашутите тогава! Разменили си парашутите и инструкторът вика: - Айде, скачай де! К’во чакаш?! - Абе не мога, бе човек, все-пак леля ми е сън.... Инструкторът се изнервил и го бутнал от самолета!Ония си пада надолу...хоп!Парашута си се отваря, всичко точно!Пича си се мандахерца накъм земята и по едно време инструкторът прелита покрай него и крещи: - Да го тура на леля тиииииии... Малък семеен бизнес,винарна. Жена му е икономист,но не може да разгадае мистерията. - Абе Гошо,документацията е изрядна,но 10 кила ракията ги няма, а в касата има само 1лев.Какво става тука? - Ракията съм я продал,и не съм взел нито стотинка от касата! - Я ми дъхни! - Хууууууу - Пил си! - Пил съм,ма не от наща,а от отсрещната винарна на Митака. Остави ни да си въртим бизнеса ма. - Как го въртите този бизнес? - С лева дето е в касата.Отивам при Митака,поръчвам си 1ракия, плащам си 1 лев,дава ми касова бележка и се прибирам на работното си място.Митака взема лева,идва при мен,поръчва си една ракия, плаща си,давам му касова бележка и се прибира на работното си място.После аз вземам лева,отивам при Митака,поръчвам си 1ракия, плащам си 1 лев,дава ми касова бележка и се прибирам на работното си място.Както виждаш,всички приходи и разходи са на лице. Главният секретар на МВР ген. Бойко Борисов си говори с кон по време на празника на полицията. Генералът обаче не размени нито дума с вътрешния министър Петканов... линк към снимка и текст ---------- - Защо Бойко Борисов не стоеше заедно с официалните лица по случай празника на полицаите? - Защото той празнува на празника на пожарникарите. Седят двама и си приказват. - А ве, ако те сърби лявата ръка к`во ще става? - Мии, май ще взимаш пари! - Аааа, ако те сърби носа к`во ще става? - Не знам бе. - Аааа, ако те сърби ухото к`во ще става? - А ве ти от кога не си се къпал? Станишев привиква Петканов и Петков: - Ако заради вас ни натресат предпазна клауза,ще ви сменя буквата Е във фамилиите с У !