Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Жена ми толкова много гледа телевизия, че вече и говорителите от новините я познават.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Студентски
Професор към студент на изпит: - Кажете ми какви видове раждане познавате? - Преждевременно - година преди сватбата, със закъснение - три години след смъртта на съпруга, неправилно - когато вместо жената ражда съседката.
Студентски
03.10.2017
3,510 прегледа
Следващ →
Още вицове
Който говори много, все ще каже нещо, което не е трябвало да казва. Конфуций
В селската кръчма влиза най-красивото момиче, което някога си виждал. Цялата компания я кани на масата. Всички са поразени от перфектната й външност. Едно от момчетата я пита галантно: "Кво ше пиеш?" "А-а, за мен една цървена лимунада, че как сам са натряскала с боооооб...".
На Катето и харесваха брутална четина, мирис на тютюн и груби ръце, но мъжът й упорито я караше да се поддържа.
Урок по химия. Учителката пита: - Ученици, кое е най-сладкото нещо, което познавате? Отговаря Марийка: - Захарта, госпожо. - Мед, госпожо - отговорила Снежанка. Иванчо, я кажи ти - изправила госпожата Иванчо. - Е*ането госпожо е най-сладкото! - Мръсник, марш при директора и докато не си направиш съответните изводи да не ми влизаш в часовете - изгонила госпожата Иванчо. Отива Иванчо при директора и му разправя защо са го изпратили при него. А директорът го пита: - Е Иванчо, направи ли си изводите? - Направих ги, господин директор - отвърнал Иванчо. - И какви са те - пита директора? - Изводите да два, господин директор. Нашата госпожа или не е е*ана, или ако е, е бил някой аджамия.
Иванчо се връща вкъщи и дава заплатата на Марийка. Тя брои - 100 лв. по-малко. - Що са по-малко 100 лв. Иванчо? - Приятелчетата ме закараха на стриптийз. Не бях ходил и там ги похарчих. - Ами аз за 20 лв. ще ти правя! - Добре! Започнала тя да се съблича, хвърлила халата, блузкака, полата, сутиена, накрая бикините. Иванчо гледа, гледа и казва: - Евтиното си е евтино..