Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Банана южно е растение, бозката наше спасение!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Политически
Някъде през 2013 един доктор се престрашил и казал на Бойко Борисов: - Мисля, че страдате от мания за величие. - Млъкни, нищожество, струва ти се!
Политически
03.10.2017
2,917 прегледа
Следващ →
Още вицове
Човекът е мярка за всички неща.
Жена се оплаква на лекаря: -Мъжът ми, съвсем го няма вече в леглото! Бихте ли му помогнали, да стане същият бик, какъвто беше на младини? -Разбира се госпожо! Съблечете се, легнете на леглото така, че да има място и за мен. -Ама, какво ще правите с мен? -недоумява жената. -Е, ако наистина искате мъжът ви да стане бик, трябва да започнем с рогата.
Двама приятели си говорят: - Абе, ти твойта кога я биеш? - Аaa, рядко: сутрин, обед и чаааак вечерта.
Рота войници каца на Луната. Старшината ги строява и им обяснява: - Онзи кратер вляво от мен виждате ли го? - Да. - Там ще ни е спалното помещение. А онзи вдясно? - Да. - Там ще ни е консерваторията. А онзи зад мен? - Да. - Там ще ни е обсерваторията. Някакви въпроси? Редник Иванов: - Разрешете да запитам. - Казвай, Иванов! - Спалното помещение е ясно - там ще спим, консерваторията е ясна - там ще си държим консервите, но за какво ни е обсерватория? - Идиоти, вие да не искате цялата Луна да обсерете!
Децата са удивителни създания: през почивните дни се събуждат по-рано и започват да будят всички, затова пък през другите дни, когато трябва да ходят на детска или училище не можеш да ги събудиш. Та си мисля: а може би през почивните просто да си отмъщават?