Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Какво е комунист? - Някой, който е прочел трудовете на Маркс и Ленин. - А какво е антикомунист? - Някой, който ги е разбрал.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
- И така, тема на Вашата дисертация? - Честност, достойнство и благородство като патологична психика на съвременния човек.
Професионални
03.10.2017
3,168 прегледа
Следващ →
Още вицове
Има два типа логика, едната е мъжка логика, а другата не е никаква логика.
Двама приятели решили да не пият повече. Обаче им останала пълна бутилка коняк. Единият предложил да я скрие зад гърба си и ако другият познае в коя ръка я държи, да я изпият заедно, а ако не познае - да я счупят. - В лявата е - опитал да улучи вторият. - Мисли, братче, мисли - имаш още един опит!
Събужда се Бойко Борисов в болницата с комоцио след катастрафата и казва: - Искам при мен всички шефове на мафията! Негов човек му казва: - Но господин Борисов, Вие още сте главен секретар на МВР и се намирате в Правителствена болница...
Програмист предава проект на клиент. Клиентът кима доволно, с всичко се съгласява: - Всичко е ок. - Добре, значи 1500лв, както се бяхме се разбрали... Клиента, давайки парите, казва: - Надявам се, че ако после нещичко трябва да се преправи, ще може да се обърна към вас? Нали не сте така - правите веднъж и забравяте? - Разбира се, ако има нужда може нещо да се модифицира. - Е, аз няма да кажа:"Хайде всичко да се преправя!" - Ок. Само още нещичко. После ако на мен ме ми свършат парите може да се обърна към вас и да ми доплатите малко. Мисля, че няма да ви затрудни? - ??? - Е, аз няма да кажа:"Хайде платете всичко!"
ЧБМ на всички!Добре дошла е, щом не ни забрави и мартеничките за нас направи. С усмивка ведра днес я поздравявам. за "патерицата" се извинявам.Е бабче, ти нали ме знаеш не се обиждай, че те обвинявах, а сам да те посрещна аз пропуснах. Почерпката за тебе си остава.Пък ти ще ни дариш с приятно време да можем на разходка да поемем. Да си дариме мартенички свежи. да разцъфтят в сърцата ни надежди.