Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Любовта е онова нещо, което кара жената да пее, докато бърше пода, след като съпругът й е минал с калните си обувки!
Бисери 3,139 прегледа
Следващ →

Още вицове

Стар морски вълк разказва: - Веднъж корабът ми попадна в такава гъста мъгла, че не можех носа си да видя! Съвсем се бях отчаял, когато в далечината просветна светлина. Завъртях руля и се насочих право към светлината. Тя приближаваше все повече, все повече и ставаше все по-ярка... Накрая разбрах, че карам към огънчето на цигарата си... Катаджия спира пиян шофьор. Катаджията (К): Ела тук да духнеш на апаратчето... Пиян си! Ще ти пиша акт. Шофьорът (Ш): Ама моля ви се, господин полицай! Не ми пишете акт. К: Добре. Ще ти задам една гатанка и ако ми отговориш-няма да ти пиша акт... В тъмното по магистралата - две светлини. Що е то? Ш: Кола. К: Кола, ама БМВ ли е..? Фолксваген ли е..? Има ли аптечка, няма ли? Ш: ...Моля ви се! Не ми пишете акт. Влиза борец в аптеката и пита: - Имате ли мляко? - Ама Вие какво? Това е аптека - мляко не продаваме. Борецът свирепо размахал брадва и потрошил всичко в аптеката. Цял ден почиствали и подреждали. На другия ден същия мъж пристига: - Имате ли мляко? - Господине, мляко в аптеките не се продава. Реакцията е същата - всичко е разбито и потрошено. Аптекарката решила да се застрахова и купила мляко. На сутринта същия мъж влиза. Веднага му казват: - Има, има мляко. - Хм! Днес мляко има във всички аптеки. Дай ми един хляб. Налага се да заспиваш когато не ти се спи, за да ставаш когато не ти се иска, за да отидеш там, където не искаш. Гадно нещо е животът. - Чух, че Путин и съпругата му се развеждат? - А кой ще получи Русия?