Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Жена се прибира от пазар с голяма препълнена чанта. Мъжът и помага да изпразни продуктите и назидателно и казва: - Скъпа, на твоята възраст не трябва да носиш толкова тежко... - А ти какво ще ме посъветваш? - По добре ходи няколко пъти на пазар...
Семейни 2,936 прегледа
Следващ →

Още вицове

При психиатъра: - Докторе, защо всички ми казват, че имам мания за величие? - Впрочем, вие кой сте? - Аз съм гений, просто гений... - Достатъчно, може да не разказвате повече. Нямате мания за величие. Ние, гениите, нямаме такова нещо. - За бъбреци пия бира. За храносмилане - бяло вино. За ниско кръвно - червено вино. За високо кръвно - коняк. При настинка - водка. - А вода не пиеш ли? - Не знам, още не съм имал такава болест Мъж влиза при логопеда: - Докторе, жена ми си изгуби гласа, съвсем не може да говори. - Съжалявам, но защо идвате при мен? - Просто за първи път от много години мога да кажа няколко думи, а се оказва, че малко заеквам... Мъжете се делят на ужасно прости и просто ужасни. Млад мъж върви унил по улицата. Среща го приятел. - А бе Пешо що си толкова кахърен, какво си увесил нос. - Оох Киро не само нос съм увесил. В последно време хич не ми върви с жените. Нещо не ще да става работата. - Нямаш проблем приятел. Отиваш на пазара, на сергия номер 13 един циганин продава всякакви илачи. Чувал съм, че оправял всякакви болки. Отишъл Пешо право при циганина и му казва каква е работата. - Спокойно бе бате, ето ти тези чехлички. Като ги обуеш, колкото пъти искаш, толкова ще можеш. Пешо начаса обува чехличките, че като скочил, че като грабнал циганина... - Бате, батееее, обул си обратно чехличкитееее...