Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Двама воайори се срещат и единият казва: - Какво ще правим довечера? - Ще видим - отговаря другият.
Морски 15,122 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пияница си ляга и казва на жена си: - Сега си лягам. Като ми се допие ме събуди! Тя: - Че как да разбера, че ти се е допило? Той: - Абе ти само ме събуди... - Защо блондинките акат на две купчинки? - Заради прашките! Началник - това е човек, който идва на работа навреме в деня, в който вие закъснявате, и закъснява в тези дни, в които вие идвате навреме. Един гледа скъсаните си обувки: - Брей, хубавият гьон го правят на пържоли, а какви боклуци слагат за подметки! Блондинка, брюнетка и червенокоска отиват на пазар за първи път тази година. Преди това тръгнали към място наречено " всезнаещото огледало" . Там всяка една по отделно заставало пред огледалото и казвала нещо, а огледалото отвръщало с "да" или "не". Застанала брюнетката и казала: -Аз мисля,че съм умна. Огледалото отввърнало: - Дааа! После застанала червенокоската и рекла: - Аз мисля, че съм хубава. Огледалото отговорило: - Даа! Последна застана блондинката и започна: - Аз мисля... Огледалото я прекъсна и каза: -Неееее!