Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Питат радио Ереван: - Как се нарича, когато една жена блондинка духне в ухото на друга блондинка? - Обмяна на данни!
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Боже, дай ми сили да понеса това, което не мога да променя; Дай ми решителност да променя това, което мога да променя; Дай ми мъдрост да различа това, което мога да променя, от това, което не мога да променя. Тибетска молитва
Разни
03.10.2017
2,027 прегледа
Следващ →
Още вицове
Жена и мъж отишли на ресторант и докато вечеряли на мъжът му се доходило по малка нужда, при което казал на жена си: - Жено аз отивам да пикая! А тя отвърнала разгневена: - Простак с простак, в ресторант сме бе, трябва да кажеш "Жено, отивам да се полюбувам на звездите"! След малко мъжът се върнал и седнал на масата, и посегнал да вземе чашата с алкохол. Жена му го нахокала отново: - Селяндур такъв, сигурно не си си мил ръцете след като гледа звездите, а ще пипаш чашата! - Спокойно бе жена, аз държах телескопа с другата ръка!
Едно момченце отишло при Дядо Поп да се изповяда... - Дядо Попе, както си вървях видях той и тя... - Това е нормално детето ми, после какво стана? - Ми продължих и видях той и той... - Да мойто момче и това се среща.. после какво стана? - Ми вървях и видях тя и тя... - И това се среща, но ако беше дошъл по-рано щеше да видиш Аз и Аз!
Зайо и Мечо решили да си премерят силите. Мислили, мислили как и накрая решили да си вкарат по един удар и който изплюе по-малко зъби тои е победител. Засили се зайо и от 10 метра бух в мечо. Залюлял се Мечо но без да помръдне и изплюл 6 зъба. После Мечо с един премерен, точен удар пратил Зайо в близките храсти. Излязъл Зайо от храстите и изплюл пред Мечо точно 4 зъба. - Е как само 4 зъба бе Зайо!-възкликнал удивен Мечо. - Е как така "как така само 4 зъба" еми че аз само толкова имам!
- А на някой чел ли си стиховете си? - Не. - А защо ти е насинено окото?..
- Тате, а как е пълното име на баба Клава? - Клавдия. - Мамка му, а ние с аверите спорихме, че е Клавиатура!