Имам приятел металист. Голям тип - 190 см. висок, брадат с дълги коси, целият в кожа и метал. Иначе много приятен и общителен човек. Скоро се срещнахме и той ми се похвали, че се оженил, дори имал вече и дете.
- Реших бебето от малко да го приучавам да слуша правилната музика. Пуснах му "АС/DС".
- И какво?
- Насра се - въздъхна той.
Възрастна двойка закусва. Изведнъж, без никаква причина бабата трясва един по муцуната на дядото.
- Това пък за какво?!!
- За това, че цял живот ме чукаш лошо!
След няколко минути размисъл, дядото се надига и трясва един по муцуната на бабата.
- Това пък за какво?!!
- За това, че знаеш разликата...