Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Ищецът по делото твърди, че дал пари в заем на ответника и понеже последния не му ги върнал в уговорения срок, иска да бъде осъден да му заплати въпросната сума. - Прав си - казал съдията. Ответникът пък на свой ред заявява, че е върнал парите на ищеца. - Прав си - казал съдията. - Не е възможно и двамата да са прави! - И ти си прав - казал съдията.
Адвокати 5,647 прегледа
Следващ →

Още вицове

Мъж седи пред родилното. Излиза доктора и му казва: -Честито имате момче. След малко пак излиза: -Честито имате и момиче. И така 6-7 пъти. Накрая излиза целия потен, трепери и крещи на сестрите: -Гасете лампите , май пълзят към светлината! Английската кралица пътувала на кораб, обаче имало буря и си изпуснала кученцето в морето. Веднага някой да ми донесе кучето. Обаче, морето било много бурно и никой не се наел. Ако някой ми го донесе, ще прекара една нощ с мен. Чул се силен плясък във водата, наш Ганьо. Доплувал взел кучето и се върнал на кораба. Прекарал ноща с кралицата и на сутринта го попитала: Ганьо, как така от толкова много мъже, само ти се осмели да скочиш в морето? А Ганьо отговорил: А бе аз ако разберем кой ме бутна, и него ше го е.... Стояли си две момчета на улицата - едното добро, а другото лошо и плюели едно в друго. Доброто уцелило 9 пъти, лошото 5... Минал човек, предупредил ги, че не е красиво да се плюят. Тогава те започнали да плюят по него. Доброто го улучило 12, а лошото - само 2 пъти. Д О Б Р О Т О В И Н А Г И П О Б Е Ж Д А В А ! - Защо сте изхвърлили тъща си от колата по време на движение? - На това място беше забранено спирането! Младеж закъснява и шефът му се кара: - Закъсняхте повече от два часа и половина. Имате ли оправдание? - Да, ще ставам баща. - Честито! Кога? - След девет месеца.