Двама приятели се срещат.
- Е, как си приятел - казал единия, защо си тъжен?
- Бях на сафари в Африка - отговорил другия!
- Но защо тогава си тъжен, не беше ли хубаво там?
- Беше прекрасно, но една мъжка горила ме изнасили - казал втория и започнал да плаче.
- Е, нищо де живота продължава!
- Какъв живот бе, братче, горилата там аз тук!!!
В трамвая седи бабичка. До нея стои слаб, изтормозен студент.
- Що си такова слабичко, бе момче? - пита бабичката.
- От много учене, бабо! - отговаря студентът.
- Да, ама сигурно си отличник?
- Ами, не съм никакъв отличник!
- Добре, добре, дай си тука наметката, че като те гледам, сигурно и тя ти тежи....
- Това не е наметка, бабо... Това е колегата ми, а виж, той вече е отличник...