Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
В трамвая седи бабичка. До нея стои слаб, изтормозен студент. - Що си такова слабичко, бе момче? - пита бабичката. - От много учене, бабо! - отговаря студентът. - Да, ама сигурно си отличник? - Ами, не съм никакъв отличник! - Добре, добре, дай си тука наметката, че като те гледам, сигурно и тя ти тежи.... - Това не е наметка, бабо... Това е колегата ми, а виж, той вече е отличник...
Разни 2,498 прегледа
Следващ →

Още вицове

Майка проверява дали синът й си е научил урока по география. - Коя е столицата на Германия? - Берлин. - А на Полша? - Берлин. - На Франция? - Берлин. - Браво, Адолф! Разправят, че в София са се повили честни катаджи - те не си взимат заплатата! За разлика от службата, на палажа никой не се прави на слънчасал... Юзер: - Я ми сложи новите драйверчета за новата ми видеокартичка. Windows: - А диск имаш ли си? Юзер: - Имам! Windows: - А какво трябва да кажеш? Юзер: - ОК. Windows: - Гледай си работата, а не ОК, не мога да намеря небходимите файлове! Юзер: - Ми ето ти ги. Windows: - Къде? Юзер: - Ми на диска. Windows: - На кой диск?! Юзер: - На B: . Windows: - Няма такъв диск. Юзер: - А защо под DOS има? Windows: - Това не е мой проблем. Юзер: - Добре де, как да си сложа драйверите? Windows: - Че за какво са ти, ти избщо нямаш видеокарта? Юзер: - Не може да бъде!!! Windows: - Сериозно ти говоря. Юзер: - А Soundblaster имам ли? Windows: - Ми-и-и и Soundblaster нямаш. Юзер: - А...ами какво имам тогава? Windows: - Джойстик имаш. Юзер: - Ами, никога не сам имал. Windows: - Аз по-добре виждам. Юзер: - Сериозно ли, а аз си мислех да си купувам. Windows: - Ето, виждаш ли! Какво ли би правил без МЕН! Още никой не се е жалвал, че е изморен от крадене.