Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В трамвая седи бабичка. До нея стои слаб, изтормозен студент. - Що си такова слабичко, бе момче? - пита бабичката. - От много учене, бабо! - отговаря студентът. - Да, ама сигурно си отличник? - Ами, не съм никакъв отличник! - Добре, добре, дай си тука наметката, че като те гледам, сигурно и тя ти тежи.... - Това не е наметка, бабо... Това е колегата ми, а виж, той вече е отличник...
Разни 2,497 прегледа
Следващ →

Още вицове

Погребението на Лейди Даяна. Кралицата: - Леле, колко много хора... Принц Чарлз: - Така е винаги на концертите на Елтън Джон! Двойка седи в киното и гледа някаква мелодрама. Момичето подсмърча и пита: - Как смяташ, съкровище - дали накрая те ще се оженят? - Напълно е вероятно - отговаря момчето, -обикновено подобни филми завършват трагично... - Докторе, синът ми се мисли за кокошка! - И от кога е това? - От 5 години! - А защо чак сега го водите? - Ами защото спря да снася яйца! В час по химия: "- Иване отвори вратата, може да се наложи да бързаме..." Един рибар хванал златната жабка. -Пусниме е и ще ти изпълня едно желание. -Искам да пикам уиски -казал рибаря, целунал жабката и я пуснал. Прибрал се в къщи и още от вратата викнал на жена си -Женоо, жено ма, дай бързо две чаши. -Жена му сложила чашите на масата и гледа мъжа си, как пикнал по два пръста ту в едната ту в другата. -Кво правиш бе глупак -извикала жена му. -Пии ма, тва е уиски. -Отпила леко жената и -вярно, уиски. Така, рибаря пика -двамата пият. На петият път пикнал само в неговата чаша, доволно примлясква и тамън да сръбне и жена му протегнала чашата и пита -Чшш, а на мене... -Ше пиеш от шишето, мамати дееба...