Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
В зоологическата градина, след операция на слон асистента брои инструментите. - Нищо не липсва, докторе! Докторът се обръща и пита: - А всъщност къде е сестрата?
Животни 2,734 прегледа
Следващ →

Още вицове

Утро. Начумерен програмист влиза в кухнята си с благородната цел да се подкрепи с каквото и да е след безсънната нощ, прекарана над собствения компютър. След известно време в кухнята влиза жена му и виждайки, меко казано, скапаното настроение на мъжа си го пита: - Какво, програмата ли не заработи? - Проработи! - И какво, не работеше както трябва? - Правилно си работеше ! - А защо тогава си толкова намръщен? - Заспах на backspace!!! Събужда се сутринта поручик Ржевски и гледа как слугата му чисти мундира от повръщано. Досрамяло го о решил да се оправдае: - Григорий, представяш ли си, отивам вчера на бал, стоя си мирно, пия шампанско, разговарям с дамите и някакъв пиян нахал ме оповръща целия, така го праснах по мутрата. - Малко му е било, господарю! Изакал ви се е и в гащите... Главната интрига на световното по футбол - ще разстрелят ли отбора на Северна Корея, ако не спечелят световното! Мъж се прибира от командировка. Заварва жена си гола с гол мъж в спалнята: - Ти какъв си бе? - Дезинфектор. Трепя молци. Жена ти ме извика да унищожа молците. - Защо си гол? - Ега ти молците! Кога успяха бе! Две госпожици играят голф. Едната удря топката и с ужас вижда, как тя лети към една група мъже, играещи наблизо. Един от тях извиква, мушва си ръцете между краката, пада на земята и започва да се търкаля. Госпожицата притичва до него: - Моля да ме извините, аз без да искам... - Нищо, нищо, сега ще ми мине.. - Дайте, да ви помогна! - Няма нужда, всичко е наред, ооооооо! - Аз съм доктор, мога да ви помогна! Девойката хваща мъжа за врата, разкопчава му колана, мушва си ръката в панталона му и започва да му масажира мандаринките. - Е, как е, по-добре ли сте сега? - Ооооо, да, наистина е много приятно, само дето палецът все още ме боли!!!