Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Мъжете обичат рядко и по малко. Жените много и рядко.
Бисери 3,493 прегледа
Следващ →

Още вицове

Говорят си две приятелки: - Вчера имахме гости, моя започна да разказва много неприличен виц, та се наложи да го изгоня. - Браво, правилно си направила! - Аха, само, че за да чуят края на вица, всички гости тръгнаха с него... В час на класния другарката задала на учениците следващия час да донесат домашният си любимец. Когато дошло време да проверява останала възхитена, имало кучета, котки, морски свинчета, хамстери, рибки, зайчета... Останал само малкият палавник Иванчо. - Иване бе, дай да видим какво си донесъл - казала даскалката. - Ееее другарко аз нямам домашен любимец - отвърнал той. - Е добре де нищо ли не носиш, нали не искаш двойка? - Амииии аз нося една много грозна жаба и ми е в джоба да не се вижда, но не мисля да я показвам на който и да било!!! След 10 минутно каране другарката Гъзибарска решила сама да извади жабата от панталоните на Иванчо. Бръкнала и възкликнала: - Уй, уй, уй! - Уй я! Жабата е у другия джоб! На улицата седи малко момченци и плаче. Един човек го пита: - Защо плачеш? - Изгубих се! - А адреса знаеш ли си? - root@bgnet.bg - По дяволите! Къде ли е това? А поне знаеш ли как се казваш? - Administra - a - a - ator... Един човек се прибира по-рано от командировка. През това време жена му в леглото с друг. Тя го вижда и веднага казва на любовника си да се скрие. Мъжът влиза и пита: - Маро ма, що си гола? - Това не е важно яла да ми помогни да преместя дивана в хола. Тъкмо започва мачът "Левски - Славия" Мъжът вдига дивана, а през това време жената дава знак на любовника си да изчезва. Той минава тичешком през хола по гащи. Мъжът вижда това и казва ядосан: - Маро ма, изгониха някой от "Славия" и заради твоя тъп диван не можах да го видя! На стадион Уембли се провежда футболния мач на века - националният отбор на Англия срещу отбора на света. Цените на билетите са фантастични, стадионът е препълнен с правостоящи. В най- скъпата ложа седи дама, а до нея мястото е свободно. На молбите на запалянковците да седнат на мястото, тя отговаря: - Никога! Това място е на покойния ми съпруг! - Ами, след като човекът го няма вече, поканете някой от роднините си?!? - За съжаление всичките ми роднини в момента са на погребението му…