Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Лепенка в асансьор: "Ако още веднъж някой даде допинг-проба в асансьора - ще го дисквалифицирам до живот!"
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Беше й толкова хубаво с мъжа й, че го даваше за пример на любовника си.
Бисери
03.10.2017
3,426 прегледа
Следващ →
Още вицове
Идва един посетител при шефа на зоопарка и вика: - Тоя единия ви тигър изглежда леко недобре. - Това е, защото истинският тигър умря и с кожата му е облечен един от пазачите. - Ама той тоя "тигър" непрекъснато се изпуска, докато крачи напред-назад в клетката. - А това е, защото другият тигър в клетката е истински. Копнато и провокирано от: http://www.dnevnik.bg/istorii_na_denia/2009/10/08/797082_zebra_po_palestinski_-_magarica_na_raeta/?ref=rss
Шефът на борците им казал: - Утре ще ходим на "Сватбата на Фигаро", така че се пригответе както трябва! На другия ден борците се появили в офиса костюмирани и всички носели кой торта, кой някакво пакетче. Като ги видял шефът им се развикал: - Как може да сте толкова тъпи?! Не отиваме на никаква сватба. "Сватбата на Фигаро" е опера! Къде сте ги помъкнали тия торти и подаръци!? - Хайде, не бъди строг шефе! - помолил счетоводителят. - Миналата година като ходихме на "Лебедово езеро", ти що си беше взел въдицата?
Господ решава да отиде на почивка, но не се сеща къде. В същия момент идва един ангел. — Отиди на Марс – казал ангела. — Там сега е много горещо. — Върви на Плутон тогава. — Там сега е много студено. — Върви на Земята тогава. — Последния път като ходих там имах връзка с една еврейка и още приказват за това…
Какво си мисли кокошката, когато я гони петела? "Дали пък на бягам много бързо?" Какво си мисли петелът, когато гони кокошката? И той същото...
Никога на никой не казвай, че можеш да преинсталираш Windows.