Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Съпрузи се карат. Тя: - И ако искаш да знаеш - спах с най-добрия ти приятел!!! Той: - Да, и аз.... много е сладък, нали?
Семейни 3,032 прегледа
Следващ →

Още вицове

Имало едно време четирима, които се казвали Всеки, Някой, Кой-ли и Никой. Винаги, когато имало някаква важна работа за вършене, Всеки бил сигурен, че Някой ще го направи. Кой-ли би могъл да го направи, ала Никой не го правел. А когато Никой не го правел, Всеки се ядосвал, защото това нали било работа на Всеки. Всеки мислел, че Някой ще го направи, а Никой не разбирал, че няма да стане. Следователно, Всеки обвинявал Някой, когато Никой не правел онова, което Кой-ли би могъл да прави. Бил Клинтън паднал в едно езеро и бил спасен от три момченца. Толкова им бил благодарен, че им обещал: - За това, че ми спасихте живота, ще ви дам каквото поискате. Първото момченце казало: - Искам ферари. - Няма проблем - отвърнал Бил. - Ще получиш чисто ново червено ферари. Второто момченце казало: - Искам компютър. - Естествено - отвърнал Бил. - Ще ти пратя нов-новеничък компютър от последно поколение. Третото момченце казало: - Искам моторизирана инвалидна количка. - Защо? - попитал Бил. - Изглеждаш ми съвсем здрав. - Защото - пояснило момченцето, - ще ми трябва инвалидна количка, когато баща ми научи, че съм спасил Бил Клинтън от удавяне. Един човек отишъл в пустинята Гоби,с мисълта да си купи камила. Докато търсел видял една много евтина камила.попиталзащо е на такава ниска цена. -Господине, камилата има чепат характер. -Какво искате да кажете? -Ами...Когато искате камилата да тръгне трябва да кажете "Егати камилата!"Ако искате да тръгне по-бързо трябва да го кажете още веднъж, а за да затича за трети път "Егати камилата!"За да я спрете кажете"Абра-кадабра" Купил човека камилата яхнал я и казал "Егати камилата" 3 пъти и камилата запрепускала бързо в галоп.Изведнъж пред него зейнала пропаст. В този момент човекът забравил думите, с които да спре камилата. Паникьосал се, нов последния момент си спомнил и викнал "Абра-кадабра" Камилата спряла точно на ръба на пропастта и човекът възкликнал " Егати камилата!!!" Един си върви по улицата с лопата на рамо и го среща негов познат. - Здрасти, къде си ходил с тази лопата? - Ходих да погребвам тъща ми. - Ами защо има кръв по тая лопата? - Абе нещо се опъваше... Прибиращ се от протест за ниските пенсии, нервиран,разсеян старец се блъска в спряла кола. - Внимавай къде караш бе простак!