Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Късно вечерта майката на Иванчо го уговаря да си ляга: - Хайде, стига време е за сън! Виж и по телевизията леличките вече започнаха да се събличат.
Разни 1,979 прегледа
Следващ →

Още вицове

Иванчо не ходил два дена на училище и когато отишъл, учителката го попитала: - Иванчо, защо те нямаше два дена? - Ами госпожо, баба почина та за това! - отговорил й той. - А, така ли, тогава приеми моите съболезнования! -му казала госпожата. Но на другия ден учителката го попитала: - Иванчо, ти защо ме излъга за баба си? Снощи като минавах покрай вас я видях на прозореца? - А, госпожо, той татко нарочно я е подпрял, за да й тече пенсията! Иванчо срещнал един свой приятел. Дружката му го попитал: - Защо си толкова омърлушен? - Ами, не ми върви с мадамите. - с прискърбие отговорил Иванчо. - Иди на 208 сергия на пазара. Там ще намериш един циганин. Той има всякакви лекове. Нямало какво да направи, Иванчо намерил циганина. Лечителят му дал чифт чехли. Казал му, че когато ги сложи жените ще му се лепят като мухи на мед. Иванчо ги сложил и разцелувал циганина. - Бат-е-е-е-е-е-е, бат-е-е-е-е-е, обул си чехличките на обратно. Генко и Искра си изпратили имената на тест за съвместимост, и се върнал отрицателен отговор. Решили да се разделят, макар децата,внуците и правнуците да се опитвали да ги спрат. Питали радио Ереван: - Какъв е най-краткия виц за Станишев и Първанов? Радиото се замислило и по-късно отговорило: - Вицът е: Станишев и Първанов са много уважавани мъже! След като чули най-краткия виц за Станишев и Първанов от президентството позвънили в редакцията: - Президентът на България настоява за извинение от радиото, заради разпространяването на информация, противоречаща на обществения му престиж! Отговорът на Радиото: - Радио "Ереван" се извинява за израза, че Станишев и Първанов са много уважавани мъже, с който се разпространява неточна информация! Не са нито едното, нито другото! Между приятелки: - Ти девствена ли си? Другата: -Все още, не.