Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Може ли да те наричам Ева? - Защо? - Защото си ми първата! - Е, добре! Аз ще те наричам тогава Боинг! - Защо пък Боинг? - Защото си ми 747 - мия...
Други 2,105 прегледа
Следващ →

Още вицове

Отива блондинка на гинеколог, ляга, вдига си краката, доктора се навежда, след малко се изпрява с учудено изражение и пита: - Скоро да ви е идвал цикъла? - Да - Ахам, а тампони ли позвате? - Да - А скоро секс да сте правили? - Да, защо докторе? - Ами добре са Ви го натъпкали!!!!! Журналист пита столетник за тайната на дълголетието му. - Защото се отказах от секса. - Ясно. А кога стана това? - Преди петнадесет години. - А защо се отказахте от секса? - Наложи се. Мен ми харесват по-възрастнички. Но вече не останаха. - Свидетелю, познавате ли подсъдимия? - Да, ваша светлост. Ние с него работехме в една банка. - Кога беше това? - Датата не помня, но помня, че беше на разсъмване, около три часа… Любов може да има и без секс. Аз, например, нямам абсолютно никакво желания да опъна шоколадовата торта. Надпис на входа на гробището: "Министерството на здравеопазването предупреждаваше!"