Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Как съм, докторе? - Ами..до ден-два ще ви изпишем. Звъннете на жена Ви да дойде. - Няма нужда, докторе, да я безпокоя. - Как няма нужда? А кой ще вземе тялото?
Черен хумор 2,097 прегледа
Следващ →

Още вицове

Трима приятели - лекар, архитект и адвокат спорили какъв е бил Господ по професия. - Хирург, естествено. - казал лекарят - Извадил от Адам едно ребро и направил Ева. - Неее! - рекъл архитекта. - Бил е архитект - в началото нали е било хаос, и той от хаоса е създал земята, горите, планините.. - А хаоса кой го създаде - прекъснал го адвоката. - Как се чуства една мозъчна клетка на блондинка? -Самотна! Обичам те, не ще да крия, обичам те нима това е грях, обичам те, пред теб ще го разкрия, обикнах те, когато те видях! Попитали бай Славчо: - Как така за разлика от другите мъже след секс не заспиваш веднага? - Защото ми предстои да се прибера вкъщи при жената. Четирима поостарели джентълмени седят на игрището за голф и си спомнят: - М-дааа, от година на година стиковете ми се струват все по-тежки и по-тежки, - казва единият. - Ахаа, и разстоянието от дупка - до дупка става все по-голямо... - добавя другият. - И хълмчетата са по-стръмни от едно време.. - казва третият. Четвъртият, наслушал се на техните оплаквания ги прекъсва: - Стига мрънкахте, бе! Радвайте се, че още сме от правилната страна на тревата...