- Дъще, сипа си пет лъжици захар, какво става? Да не си влюбена?
- Не, мамо, просто обичам сладък чай.
- Сложи си пет супени лъжици захар.
- Много сладък го обичам.
- Дъще, ти ги сложи в супата...
Колкото и радикално да прозвучи, Коледа не е време само за обилни и тежки трапези и изтощителни обиколки из магазините. Повече от всичко това е време, което споделяме със семействата си и в което освен подаръци даряваме на приятели и роднини усмивки, настроение и добрина.
И така, с тази специално подбрана страница със забавни случки искаме да ви пожелаем весели и щастливи празници!