Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Твоята кола пали ли при минус двадесет? - Не знам. При минус двадесет не се отваря.
Разни 1,093 прегледа
Следващ →

Още вицове

Живял в Мексико един бик на име Джо голямото мъдо! И един ден в Мексико дошла някаква крава, която била първа красавица! Та, Джо голямото мъдо решил да я посети и се засилил! Стигнал и видял, че има 1 км. бодлива тел! Засилил се той минал през оградата спрял и я попитал: - Здравей, как се казваш? - Аз съм прелестната Мария - отвърнала кравата! - Приятно ми е аз съм Джо, а прякора ми остана на оградата! Двама приятели се срещат.Единият, сериозен и тежък бизнесмен, изтупан с костюм, носи голяма златна обица на едното си ухо. Другият го пита: - Какво става бе, каква е тая обица? - Ох, не питай... Дълга история. - И откога я носиш? - Откакто, жена ми я намери в леглото. Говорят си две блондинки. - Какви красиви къдрици имаш! - казва едната. - Благодаря, - отговаря другата. - Цялата сутрин се къдрих с машата. - Тъй ли? А аз мислех, че косите ти сами се къдрят. - Ако се къдреха сами, аз щях да ги изправям! Свещеник пита момченце: - Ти молиш ли се преди ядене? - Не, мама готви много хубаво! Студенти по медицина. Урок по анатомия и един се хвали на друг: - Докараха ни в моргата едно страшно гадже, блондинка, дълги бедра, големи гърди, само че между краката има морска стрида! - Айде бе! Отиват, мацето лежи на мраморната маса, нашият му отваря краката и показва на другия. - Глупак, това е клитор! - Щом е клитор, що вкусът му е като на стрида?