Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
- Имате ли някаква работа за мен? - разпитва безработен човек в строителна фирма. - Може и да се намери... Какво сте работили преди да останете без работа? - Занимавах се с политика. Бях министър. - И вие смятате, че в строителството има работа за бивши министри? Питам ви, какво може да прави един министър в строителството? - Мисля, че бих могъл да правя първата копка на всяка нова сграда...
Разни 1,647 прегледа
Следващ →

Още вицове

След претърпян пътен инцидент млада омъжена жена изпада в дълбока кома. Докато е в болницата, санитарката която я мие с мокра гъба забелязва че когато прекара гъбата през гениталиите на жената на монитора на апаратурата се появява някаква мозъчна дейност. При следващото посещение на съпруга на жената, санитарката разказва на мъжа за наблюденията си. - И аз такова да ви предложа малко френска любов, пък тя може да се оправи жената. Ще ви дръпна тука завесата пак каквото направите. Мъжа много притеснен се съгласява. Започва той и след малко апаратите се разпищяват - жената изпаднала в клинична смърт. Тича санитарката, дърпа завесата и гледа мъжа виновно да си закопчава панталона. - А тя май се задави - казва той. Лъвът отишъл при животните и казал: - Имам една добра и една лоша новина. С коя да започна? - С добрата. - Добрата новина, е че в горската аптека докараха презервативи. - Урааа! - крещи тълпата. - А лошата? - Лошата новина е, че Зайо Байо ги разтоварва с вила. Трите най-разпространени студентски реплики: -Дай 20 лв.,утре ще ти ги върна! -От утре сядам да уча! -Съблечи си дрехите,нищо няма да ти направя! Един пиян мъж се връща от бара и пада в един трап. Опитва се да излезе но неможе и казва: -Ако до 1 час не се измъкна, вече си тръгвам. Накрая дошли хора, помогнали му и пияницата си тръгнал. По пътя към дома се блъскал във всеки уличен стълб. Срещнал своя съседка и я запитал: -Лельо Гинче, можеш ли още до броиш ма? -Мога Пешо, що? -Колко цицини има на главата ми? -15 -Аха,Още 3 стълба и съм си у нас Стигнал до къщата и почнал да вика на жена си. Тя се показала и казала: -Какво искаш бе, идиот!? -Ключ ли нямаш? -Ключ имам, дупка нямам. Разговарят Мюлер и Щирлиц: Мюлер: Щирлиц, защо носите червени слипове? Щирлиц трескаво мисли: "За това знаят само двама: Центъра и радистката. Центъра не е, значи ме е предала радистката." Мюлер: Щирлиц, не ме гледай, а си закопчай ципа на панталона!