Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
- Защо плачеш? - попитал един минувач дете, което плачело на централната улица. - Мама ми даде левче, а аз го изгубих. - Ето ти левче, недей плака. Детето взело левчето и заплакало още по-силно. - Защо плачеш пак? - Защото, ако не бях си изгубила левчето, сега щях да имам две левчета...
Любими Герои 3,510 прегледа
Следващ →

Още вицове

Между адвокат и клиент: - Ще поемете ли защитата ми? Плащам веднага в брой ! - В какво Ви обвиняват? - В подправка на парични знаци. Бързата кучка - бързо свършва! 60 % ми липсваш, 70 % искам да те видя, 80 % искам да те целуна, 90 % искам да правим див секс, 100 % се шегувам. Заедно с брат ми много се смяхме,припомняйки си как за всяко нещо като малки се състезавахме. Аз се смях повече. В самолета стюардесата се обръща към пътниците със следното съобщение: - Трябва някой да се жертва и да скочи, за да се уравновеси самолета. Изправил се един Англичанин изтупал въображаем прах от палтото си и казал: - Дядо ми е бил джънталмен, баща ми е бил джънталмен и аз съм джънталмен и скочил. След половин час стюардесата пак се обръща към пътниците със същото съобщение. Става един американец и казва: - Дядо ми е бил кавалер, баща ми е бил кавалер и аз съм кавалер и скочил. След два часа стюардесата пак се обръща към пътниците със същото съобщение. Става един българин и казва: - Дядо ми е бил хайдутин, баща ми е бил хайдутин и аз съм хайдутин, хванал един турчин и го метнал от самолета.