Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Питат редактора на Плейбой: - Вашето списание излиза ли поне в една мюсюлманска държава? - Да...Във Франция.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Бисери
Какво е мечта- желание, за изпълнението на което не стигат парите ви.
Бисери
03.10.2017
2,943 прегледа
Следващ →
Още вицове
Върл пияница се оплаква на колегите си по чашка: - Жената вчера ме заплаши, че ако още веднъж закъснея ще ме накара да и лъхна през ключалката и ако мириша на алкохол няма да ме пусне вкъщи. - Спокойно - успокоили го другите - като пиеш, замезвай с френско сирене. То мирише много силно и тя няма да подуши алкохола. Така и направил. Като се прибрал, жената изпълнила заканата си и го накарала да и дъхне през ключалката. Духнал той, а тя: - Казах с уста, бе простак!
Шкумбата знае английски, лично той е превел всички вицове за Чък Норис, но е заменил Чък Норис с Бойко Борисов. А сега в замяна Бойко Борисов го изпраща консул в Чикаго.
При доктора: - С апетита как сте? - Ми ту има, ту нямам. - А кога нямате? - Като се наям едно хубаво.
Двама воайори се срещат и единият казва: - Какво ще правим довечера? - Ще видим - отговаря другият.
Една жена си върви по улицата облечена в доста оскъдна пола. Непознат мъж забелязва бримка по чорапогащника й и пита: - Какво е това? - Ами, реотанче - му отговаря жената. - И до къде води това реотанче? - До едно котлонче. - А може ли да си опека наденичката на това котлонче? - Не, защото в момента варя лютеничка.