Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково България Светът Обяви Видео eTV
Бай ганьо бъргарина, бай ганьо американеца и бай ганьо турчина били на самотен остров.Нямали какво да правят, затова седнали да играят билот.По едно време дошло дяволче.Казало им, че ако познаят за кое число си мисли (от 1 до 100) ще им изпълни желание.Първи бил бай ганьо американеца.Той казал 36 и познал.Рекъл, че иска да се върне в Америка.Втори бил бай ганьо турчина и казал 1 и познал.Рекъл, че искал да се върне в Турция . Трети бил бай ганьо българина.Замислил се и казал 50 и познал.Дяволчето казало какво искаш да ти е желанието.Той казал я ги върни, че ни си доизиграхме билота.
Бай Ганьо 7,098 прегледа
Следващ →

Още вицове

Чувствам се странно да съм с белезници по време на секс. По съм свикнал да съм с белезници няколко дена по-късно. На Цветница пред къщата минават лазарки. - Мамо, мамо, това коледари ли саааа? - Кви коледари бе да не ти е великден! Мойсей, Христос и няк`во старче отиват да играят голф. Удря Мойсей топчето то се засилва директно към локвата и точно преди да цопне вътре водата се разцепва на две и топчето преминава и стига почти до дупката, но не влиза. Идва реда на Христос. Удря той топчето то пак право към гьола. обаче минава отгоре по водата и аха аха да влезе в дупката ама уви. Застава старчето до своята топка, със сетни сили едвам я удря и тя ... ПЛЬОС ... директно на дъното на локвата....... обаче изведнъж ... една риба изкача захапала топчето ...... прелита орел.... хваща рибата и я вдига високо...... рибата изтърва топчето .......... то пада на едно дърво и катеричките започват да си играят с него..........неволно обаче те го изпускат и топчето пада на земята и се търкулва близо до дупката.....внезапно появил се вятър го търкулва леко и то пада право в дупката. Точка за старчето Моисей: - Бах маа му. Исусе, аз с Бащати повече голф няма да играя! Съвесем наскоро омъжена дъщеря звъни на майка си по телефона: - Мамо, Петьо ме помоли да му направя чай, а в готварската книга няма нито думичка за това! - Здравейте, докторе. Струва ми се, че никой не ме обича. - Марш, изрод такъв!