Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Водопроводчик почиства запушена тоалетна. Забелязва, че го гледа едно момченце и му казва: - Какво, мъжки? Не е като да се ровиш в Интернет, а?
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
В стадиона: -Тате,защо всички псуват този мъж? -Защото замери рефера с бутилка. -Но не го уцели. -Затова сине,затова!
Разни
03.10.2017
1,637 прегледа
Следващ →
Още вицове
- Защо мьжете имат криви крака? - Защото всички важни неща са в скоби.
ТАТКОВИНА Хубава си,татковино,име сладко,земя рай, сърце младо и невинно,за теб трепка,та играй. Госпожата: - Я да видим,кой знае какво означава татковина? Умното дете: - В татко е вината! По-умното дете: - На татко виното! Най-умното дете: - До 11 е на татко виното,а като се прибере пиян, е на мама вината!
"-Петре, ти се изгуби като лютите чушки на пазара." Учител към боледувал ученик в Самоков.
Един чужденец влиза с кола в България. И пита на Калотина: - Как да стигна до София? Отговорили му: - Тръгваш по шосе E80 и след 57 километра, като почнеш да виждаш препълнени кофи с боклук и боклуци по улиците значи си в София! Стигнал човека в София и гледа по улиците огромни дупки - на места дълбоки по една педя, пълно с боклуци не само покрай кофите(които били много препълнени), видял и бездомните кучета. Накрая попитал един софиянец: - Войната не беше ли в бивша Югославия? Какво е станало? - Ами война няма, но Стефан Софиянски вече трети мандат се грижи за София!
Цялото ЦК на ГЕРБ се чудили как да бъде наречен сладкишът който ще сервират на Премиера по случай денят на пожарникаря,някои предложили да бъде наречен Подпален Бойко,други - Изгорял Борисов,накрая всички си стиснали ръцете на - Препечен Тиквеник!