Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Миче, каква е температурата навън? - Нормална, тридесет и шест и шест.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Програмисти
Самолетостроителят Боинг и Microsoft са решили да правят съвместен проект - Боинг 2000 бета - търсят се доброволци за теста на самолета...
Програмисти
03.10.2017
3,643 прегледа
Следващ →
Още вицове
В къщата на един борец избухнал пожар. Той, заедно с цялото си семейство, излязъл на улицата и докато гледал как гори къщата му, извикал: - Библиотеката ми! Забравих да я взема! - Ти имаш само три книги - казала жена му. - Да, - отговорил борецът - ама двете още не ги бях дооцветил.
Когато пресичате, гледайте не светофара, а колите. Още никой не е бил блъснат от светофар.
Животът е сънят на душата.
Един мъж хванал златната рибка и тя му проговорила: - Пусни ме, ще ти изпълня три желания. Мъжът задал първото: - Искам много пари! Рибката изпълнила желанието му. - А второто ми желание е да свършвам едновременно с жена си! Рибката изпълнила и това желание. - А третото желание ще си го намисля по късно. - казал мъжа и си тръгнал. Минал месец, върнал се мъжа при рибката и я замолил: - Умолявам те, отмени второто ми желание, това е третото ми желание! - Защо - учудила се рибката - не е ли хубаво да свършваш едновременно с жена си? - Представи си, седя си с момчетата в бара, пия бира и усещам как свършвам, неудобно се получава!
- Защо хирурзите са с маски по време на операция? - За да не облизват скалпела.