Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Още по бай Тошево време... Един милиционер хваща един студент да пресича на червено и го заговаря: - Аааа, а сега какво ще правим, а? Глоба идвай с мен в РПУ-то!! Стъписаният студент едвам промълвил: - Моля ви е другарю полицай не ме глобявайте... Закъснявам за държавен изпит... Тази година завършвам... моляяяя виии сее. Милиционера все пак имал сърце и го пуснал. След 1 година пак някакъв студент пресичал на червено и същия полицай го спрял и започнал да му се кара: - Аве... Еййй каква е тая работа... На червено ли ще пресичаш аа... Аре с мен към РПУ-то да ти тръснем една глобичка!! Студента стъписан се опитал да се оправдае: - Моля ви се господин полицай след малко имам изпит... Тази година завършвам.... И полицая го прекъснал: - Не ми ги говори тия на мене, студентите завършиха миналата година!
Любими Герои 3,516 прегледа
Следващ →

Още вицове

Тръгнала червената шапчица при баба си, вървяла, вървяла, пътят край няма. Жега в тая гора, не се издържа. Отворила кошницата и вътре бутилка вино, глътка по глътка, изпила си всичко ( като добрите деца) и легнала да спи. По едно време минала кравата и к’во да види - заспалата червена шапчица. Решила да й пръсне малко мляко в устата. Таман си надвесила вимето и шапчицата се събудила и погледнала нагоре и казала: - Mомчета, един по един, ако обичате! Мъж, заедно с жена си, лежи на плажа и се пече. Мъжът е такъв един мъничък, невзрачен... По едно време забелязва, че жена му не сваля очи от седящия наблизо широкоплещ, мускулест мъжага. Нервите му не издържат и мъжлето се обръща към нея с думите: - Гледаш го, а? И какво, палиш се нещо? Гледай, гледай, ама си спомни и за съседа, дето има гараж за два Мерцедеса, а какво държи в тях - само един велосипед... Момче пита баща си: -Тате,тате дай парички! Бащата отговаря: -Кви пет лева , аз четири нямам , ти три ми искаш , аз два имам , ето ти един върви го раздели със сестра си! - Какво е “безопасен секс” според гледната точка на блондинка? - Мъжът е заминал в командировка! В час по български език, учителката казва на децата: -Който каже изречение с буквата "К" ще получи шестица. Става едно момиче и казва: -Краставицата е зелена. Учителката: -Браво, 6! Става марийка: -Киселото зеле е вкусно. -Браво, 6! Става иванчо: -Кака Кера Кварталната Курва Кара Киро Кура Към Кино Култура, Какъв Кур , Киро - Като Кремиковски Кумин. Учителката веднага пратила Иванчо при директора. Иванчо се връща и приятелите му го питат: -Какво стана, кара ли ти се много? -Ами, кара ми се друг път - пита ме за телефона на кака Кера.