Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
- Би трябвало да спрете пушенето. - Защо, докторе? Нещо с дробовете ми ли? - Просто вече трети път подред ми палите дивана.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
- Вчера ми беше супер ден. Свалих едно момиче. - Красиво? - Не. - Симпатично? - Не. - Обикновено? - Нее. - Грозничко? - Топло..
Разни
03.10.2017
1,931 прегледа
Следващ →
Още вицове
Защо Стийви Уондър е винаги засмян? - Защото никой не му е казал че е негър.
Киркор и Гарабет отиват на представление в Русия... амаа на т`ва представление пускали само кореспонденти. Киркор сложил една точка по средата на името си (Кир.Кор) и станало Кирковски Кореспондент, пак Гарабет дет да я слагал таз точка нищо не излизало. Настанили Киркор както подобава, а Гарабет го изръчкали на арената, дали му една шпага и червено наметало и му пуснали един бик... Бягали, праили, стрували, по едно време бикът се подхлазва и Гарабет го намушква със сабята... След представлението Киркор пита Гарабет: - Абе, Гарабет, аз ко бях на твое място щях да се насера от страх... А Гарабет: - Ми, ти, на кво си мислиш че са подхлъзна бика!?
Знаете ли, че 21.01 е международният ден на прегръдката: "По традиция празникът се отбелязва чрез приятелски прегръдки дори и с непознати хора. Началото му е поставено в студентските среди на западноевропейската младеж, но защо се празнува точно на 21 януари, никой не може да каже. На този ден момчета и момичета се прегръщат, без да влагат някаква интимност. Смята се, че по време на приятелското прегръщане хората обменят душевна топлота. Психолозите изтъкват, че хората, които обичат да се прегръщат, искат да усетят чувството на безопасност, комфорт и обич, а стремежът да се докоснеш до друг човек те тълкуват като проява на доверие. "
- Съседе, защо ореш в кръг? - Купих си нов кон, а се оказа, че е бил в цирка преди това!
Ако не бяха бомбите и стрелбите ис София, можеше спокойно да се чуе поредния доклад на МВР за намаляващата престъпност...