Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
ФИФА отказа на Ирландия да се преиграе мача с Франция. Но е разрешила утешителен мач с националния отбор на Франция по хандбал.
Спортни 3,458 прегледа
Следващ →

Още вицове

Негър се влюбил в красива българка. Когато поискал ръката й, майката на момичето казала, че ще му даде дъщеря си, но ако изпълни три условия. -Купи й мерцедес! -казала майката. -Аз обича нея, аз купи кола! И купил мерцедес. -Построй й хотел с пет звезди! -Аз обича нея, аз построи хотел! И построил негърът хотел. -Ще ти дам дъщеря си, ако имаш 40-сантиметров член! -Аз обича нея, аз отреже десет сантиметра... - Бранко, защо езикът ти е черен като катран? - Раэлях водката по асфалта... Справедливостта е там, където всички си изкарват парите честно...или накратко - никъде. В гората отворили секс-магазин. Огромна опашка от сутринта. Зайо си пробива път нетърпеливо: - Може ли да мина, може ли да мина... - Зайо, на опашка има ред, отиди най-отзад! - ядосал се мечокът. Зайо пак пробва: - Може ли да мина, може ли... - Зайо, хайде на опашката,а? - Озъбил се вълкът. Зайо е упорит: - Може ли да мина, може ли, извинете... - Слушай, я не ме нервирай и се нареди отзад! - Сопнал се лъвът. Заекът тъжно си казал: - И днес няма да мога да отворя магазина... Стои умислен човек в кръчма на чаша ракия. Влиза друг и го пита защо е притеснен. - Доих кравата му отговаря първия. - Е и? - Ами докато я доих, тя ритна с левия крак менчето и разля млякото. Ядосах се, взех един сезал и и вързах левия крак за левия стълб на обора. Продължих да доя а тя ретна с десния крак и разля млекото. Вързах и го с друг сезал за десния стълб на обора и продължих да доя. Тя пък завъртя опашката, удари менчето и пак разля млякото. Взех столчето, сложих го зад нея, качих се и вдигнах опашката и за да я вържа на гредата, ама забравих сезал. Измъкнах си колана и таман и вързах опашката ми паднаха гащите и влезна жената. Как да и обясня, че се е разляло млекото?