Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отива Иванчо на училище със синина под окото: -Какво се е случило детето ми? -пита учителката. -Ами снощи легнах при мама и тате че ми беше студено, и тате по едно време ме пита: -Заспа ли? -А аз викам: -Не. И той се завъртя и без да иска ме удари. На другия ден Иванчо пак отива със синина на другото око, и учителката пак го пита какво се е случило. Ами снощи пак легнах при мама и тате че ми беше студено, и тате след малко пак ме пита: -Заспа ли? -Но аз мълча, след малко пак пита: -Заспа ли? И аз пак казах че не съм, и той пак без да иска се завъртя по-рязко и затова ми е синьо и другото око. Отива Иванчо на третия ден целия посинен и госпожата пак го пита какво е станало че целият е син. -Ами снощи пак легнах при тате и мама и тате пак пита: -Заспа ли? -Но аз мълча, след малко пак пита заспа ли, аз пак мълча, попита и трети път дали спя, но като не му отговорих тате попита: -Влезна ли? -А аз викам: -Кой?
Иванчо и Марийка 3,780 прегледа
Следващ →

Още вицове

Пациентът на лекаря: - Докторе, имам проблем: не ми става. - Това може де се оправи. Има два варианта. Първият: една операция, и всичко веднага ще е наред. Това ще струва 30 хиляди евро. Вторият: серия операция в продължение на един месец. Това ще струва 10 хиляди евро. - Ми, трябва да питам семейството си преди да взема решението. - Добре, елате утре. На следващия ден. - И какво решение взехте? - Еми, ще правим ремонт в апартамента. Седи пиян мъж на маса в един ресторант и чака да му сервират. Върти в ръцете си празна, обърната надолу с гърлото ваза и недоумява на глас: - Каква е тая ваза, бе? Няма дупка за цветята! Я! - обръща я изненадан той. - Тя и дъно нямала! Жената си мисли, че съм с любовницата. Любовницата - че съм с жената. А аз съм при мама и щастливо пия чай. Защо мъжете нямат бричове? - Защото било грозно. Отишъл Штирлиц за гъби в гората. Ходи, ходи, а гъби никакви. "Сугурно не им е сега сезона." - помисли си Штирлиц и падна в една преспа сняг.