Една "колежка" отива в банката. Идва нейният ред и служителката я пита:
- Ще внасяте или ще теглите?
- Ще внасям ето...
- Но госпожо! Тези пари са фалшиви!
- О-о-о-о-о-о боже! Значи са ме изнасилили...
Чапай и Петка отиват на риболов. Чапай сяда да лови риба без струв, а Петка отива до колата, да вземе червеите.Чапай хваща златната рибка и тя му казва:<BR>- Ако ме пуснеш, ще ти изпълня три желания.<BR>Чапай се съгласил и я пуснал. Започнал да си пожелава:<BR>- Искам да имам "Ferrari", искам да имам 5 милиона в брой.<BR>Златната рибка му изпълнила желанията и той казал:<BR>- Третото си желание оставям на Петка - нека се сбъдне първото нещо, което си пожелае.<BR>В същия момент Петка се провикнал:<BR>- Чапай, 300 бивола да те ебат! Тука няма ник’ви червеи.