Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Въпрос към радио Ереван: - Как пълзи пияната змия? - Направо.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Разни
Двама приятели гледат картата. Единия пита другия: - Знаеш ли къде се намира Дупница? - Не. - зачудил се другия. - На 3 сантиметра от Сливница.
Разни
03.10.2017
2,060 прегледа
Следващ →
Още вицове
Хванал един златната рибка, и казва му тя с човешки глас: - Пусни ме, моля, а в замяна ще ти изпълня три желания! Мъжът помислил, и казал: - Първо: искам никога повече да нямам зрителни халюцинации, като пия. Второ.....Оп-па, къде изчезна, златна рибке????
Срещат се двама приятели. - Какво ти е? Защо си толкова сърдит? - Преди малко ми звънна новия мъж на бившата ми жена и вдигна голям скандал, че за три години не съм я научил да свари едни яйца!
Разликата между смъртта и секса е, че смъртта можеш да я практикуваш сам и никой няма да ти се смее.
Катаджия спира "Мерцедес", проверява документите и започва да пише фиш за глобата. Мутрата плаща парите и казва: - Вземи и помни, че никога няма да умреш от СПИН. Катаджията постоял малко замислен, след което се качил на мотора си, догонил мерцедеса, спрял го пак и казал на шофъора: - Слушай, ето ти обратно парите, само ми кажи защо няма да умра от СПИН? - Ами защото си капут!
Двама студенти се напили безпаметно и на сутринта, като се събудили единият решил да избъзика другия и му казал: - Един на нула за мене.. - Защо? - Ами снощи така се бях напил, че съм те опънал погрешка... На другият му станало много гадно, но какво да направи - станалото станало и си замълчал. След известно време ситуацията се повтаря и на сутринта ”потършевшият” от предния път казва: - Един на един .. - К’во ”един на един” бе!? - Ми сега и аз те опънах през нощта - Ти луд ли си бе! Аз майтап си правех тогава! Онзи се замислил малко и казал: - Eдин на нула тогава...