Незначителна облачност 20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Отишли президентите на Русия, Канада и България при Господ. Отива първо канадския президент и пита: - Дядо Господи, кога Канада ще стане най-великата страна в света? - Ами няма да е когато ти си президент. Канадския президент се разплакал и излезнал. Влиза руският президент и той пита: - Дядо Господи, кога Русия ще стане най-великата страна в света? - Ами няма да е по твое време - отговаря Господ. Руския президент също се разплакал и излезнал. Влиза накрая българският президент и пита: - Дядо Господи, кога България ще стане най-великата страна? ...и дядо Господ се разплакал.
Политически 3,151 прегледа
Следващ →

Още вицове

Полицай изпитва три блондинки, които се тренират за детективи как да разпознават заподозрян. Показва им една снимка за 5 секунди и я скрива. Пита първата блондинка: - Това е твоят заподозрян. Как ще го разпознаеш? - Много лесно! - отговорила тя. Ще го хванем бързо, защото има само едно око. - Има едно око, защото снимката е в профил - казал полицаят. Показал снимката и на втората блондинка и задал същия въпрос. - Ами, много лесно ще го хванем, защото има само едно ухо! - победоносно отговорила втората. - Нали ви казах, че това е защото снимката е в профил! - извикал полицаят. Обърнал се към третата блондинка и казал: - Помисли много добре, преди да ми отговориш! - Аз мисля, че заподозреният носи контактни лещи - казала тя, след кратка пауза. - Как разбра? - изумен, попитал полицаят, защото това действително било така. - Е, това е просто! След като има само едно око и едно ухо, значи не може да носи обикновени очила! - сразила ги с отговора си тя. Две майки разговарят: - Днес ме викаха в училище. Синът ми направил голяма поразия и ще го изключват - писал, че сме произлезли от маймуните! - Но в това няма нищо лошо. А е и вярно... - Да, ама темата била: "Бойко Борисов - баща на прогресивното човечество"! Лекция по философия. Преподавателя: - Нито една наука няма да направи човек щастлив... Обаждане от аудиторията: - Освен химията! Доктора: - Трябва да носите очила. - Но, аз съм с очила. - Тогава аз трябва да нося... На Иванчо му дали за домашно да напише как се е появил на бял свят. И той питал майка си: - Мамо, как съм се появил на бял свят? - В зелка те намерихме! Иванчо питал и баща си: - Тате, как съм се появил? - В роза те намерихме! Накрая в съчинението си Иванчо писал: - Вече няколко поколения от моя род се размножават вегетативно, без да знаят за кефа от интимния живот...