Календар
Изпрати ни новина
Регистрация
Вход
20 °C
Реклама — Зона 3 (728x90)
Рекламите се зареждат само от haskovo.net
Хасково
България
Светът
Новини
Последни новини
Пари
Спорт
Автомобили
Любопитно
Лайф
Наука
Технологии
GSM
Музика
Филми
Ъндърграунд
Рубрика „Здраве“
Гейминг
Обяви
Свободно време
Галерия
Видео
Рецепти
Вицове
Снимки на деня
Новият дрескод на червения килим в Кан
Най-запомнящите се визии от Мет Гала 2025
Триумф на голотата: Какво облякоха звездите на наградите „Грами“
Michael Bublé - Home
Adele: NPR Music Tiny Desk Concert
Demi Lovato - Love Controller
Вино с коняк
Греяно вино с ябълков сок
Червено греяно вино
Иван Славков - Батето на коледния коктейл на ЦСКА в "Континентал Плаза": - Това тука (посочва напитките) е само реквизит. След малко чакаме да донесат и супата, нали сме при чорбата.
Прочети още подобни вицове
02.08.2019
24.08.2018
13.04.2018
Видео
Градове
Хасково
Димитровград
Кърджали
Смолян
Асеновград
Първомай
Перник
eTV
Вицове
›
Професионални
Говорят си двама в килията: - Ти за какво лежиш? - За нищо. - Всеки така разправя. - Ама аз наистина за нищо!Откраднах портфейл,в който нямаше нищо!
Професионални
03.10.2017
3,228 прегледа
Следващ →
Още вицове
Разхождала се червената шапчица из гората и не щеш ли точно тогава за първи път и дошъл мензисът... Тя много се притеснила, но продължила пътя си тъй като знаела, че баба й страшно се нуждае от чесалката за гръб! Както си ходела и се чудела дали ще успее да стигне до баба си, дръгливия кон, дали няма да й изтече кръвта, тя срещнала вълка. Той бил страшно гладен, но като видял колко е притеснено младото момиче е попитал какво има. Тя жалостно процедила: - Ами вълчо... умирам... тече ми кръв между краката и не знам колко време ми остава... Вълкът учуден и загрижен казал: - Дай да погледна червена шапчице? Тя му разрешила. След малко вълкът излензал из под полата на момичето и леко загрижен казал: - Ами, виж аз не съм специалист, но ми се струва че са ти резнали топките!
Купувамклавиатурасработещинтервал!!!
Двама програмисти забиват пирони. Единият ги подава, а другият ги удря с чука. По едно време подава единия пирон с главичката напред. - Хм, тоя пирон май нещо е повреден? Колегата му го оглежда с вид на експерт и казва: - Не бе, просто тоя пирон е за отсрещната стена.
- Докторе, вече два месеца съм в болницата. Кога ще ме изпишат? - Не го мислете! Вчера идва вашата жена с нотариус, вече са ви отписали...
Води се спор дали множественото число да е, ЛАПТОПчета или ЛАПТОПутчета